• Nagrody im. Karola Wojtyły

• Wnioski o Nagrody im. Karola Wojtyły należy składać do 22 czerwca br. w sekretariacie szkoły.

Nagroda im. Karola Wojtyły jest nagrodą wewnątrzszkolną, przyznawaną z inicjatywy Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rotmance.

Uczeń kandydujący do Nagrody im. Karola Wojtyły między innymi:

• uzyskuje celujące i bardzo dobre wyniki w nauce;
            • jest laureatem lub finalistą konkursu przedmiotowego na szczeblu wojewódzkim;
            • wykazuje szczególne zdolności w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy;
            • prezentuje własny dorobek twórczy (literacki, artystyczny);
            • uzyskuje wysokie wyniki w rywalizacji sportowej (indywidualne osiągnięcia
              na szczeblu co najmniej powiatowym);
            • swoimi osiągnięciami promuje Szkołę w regionie, województwie, kraju i za granicą.

Nagroda im. Karola Wojtyły przyznawana jest w pięciu kategoriach:

1. przedmioty humanistyczne,
            2. przedmioty matematyczno-przyrodnicze,
            3. osiągnięcia artystyczne,
            4. osiągnięcia sportowe,
            5. edukacja wczesnoszkolna.

Zgłoszenie ucznia do nagrody przedstawia się w formie pisemnej do dnia wyznaczonego przez Dyrektora Szkoły.

Kandydata do nagrody może zgłosić uczeń, rodzic lub nauczyciel.

Wnioski rozpatruje Kapituła powoływana co rocznie przez Dyrektora Szkoły, w skład której wchodzi trzech przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego oraz trzech przedstawicieli Rady Pedagogicznej.

Wzór wniosku o przyznanie Nagrody im. Karola Wojtyły oraz Regulamin w załączeniu.

Regulamin_przyznawania_Nagrody_im._Karola.pdf

Wniosek_o_przyznanie_Nagrody_im._Karola.docx

Obowiazek_informacyjny(1).docx

• Dzień Dziecka - dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!

• Wczoraj w naszej szkole był wspaniały dzień, świętowaliśmy Dzień Dziecka. Przygotowano wiele atrakcji. Powodzeniem cieszyły się zabawki dmuchańce, stacje zadań oraz zawody sportowe. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie imprezy, szczególnie głównym organizatorom - nauczycielom wychowania fizycznego z Panią Marzeną Myślak na czele. Dziękujemy również Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

Było super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Poradnia-Psychologiczno-Pedagogiczna w Pruszczu Gdańskim

• Szanowni Państwo,

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pruszczu Gdańskim oferuje pomoc w postaci stałego dyżuru specjalisty w każdą środę w godzinach 14.00-16.00 pod numerem telefonu530-600-990 (pomoc interwencyjna i konsultacyjna w radzeniu sobie z bieżącymi problemami emocjonalnymi i adaptacyjnymi dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli).

W naszej ofercie wsparcia działań podejmowanych przez nauczycieli i szkolnych specjalistów są także indywidualne konsultacje psychologiczne dla dzieci i ich rodziców/opiekunów – umawiane na podstawie zgłoszeń przesyłanych do Poradni. Istnieje również możliwość organizacji konsultacji na terenie Państwa placówek – w przypadku zgłoszenia takiego zapotrzebowania ze strony uczniów czy ich rodziców.

Ewa Jakacka

Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej