• Rekrutacja kandydatów do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rotmance

• Informujemy, że lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do oddziałów 6-latków w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rotmance na rok szkolny 2023/2024 zostanie umieszczona 28 kwietnia 2023 r. do godziny 14.00 na tablicy informacyjnej w głównym wejściu do tzw. „dużej szkoły”.

Zgodnie z art. 158 ust. 6 ustawy Prawo Oświatowe rodzic/prawny opiekun ma prawo wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia dziecka w terminie 3 dni, czyli do 02 maja 2023 r. (wtorek) włącznie. Czynności w postępowaniu odwoławczym mogą być podejmowane także za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

• Gminny Konkurs Recytatorski klas I-IV

•      We wtorek 18.04.2023 r. w Wiślinie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski klas I-IV, w  którym wzięli udział  uczniowie naszej szkoły oraz uczniowie szkół podstawowych naszej  gminy. Poziom konkursu był bardzo wysoki.  Nasi reprezentanci pięknie przedstawili wybrane przez siebie wiersze i osiągnęli następujące wyniki:

w kategorii klas pierwszych - I miejsce - Anna Gutkowska z klasy Ic,

w kategorii klas drugich - I miejsce - Maks Nowakowski kl. IIa,

w kategorii klas trzecich - III miejsce - Laura Narkowicz kl. IIIa,

w kategorii klas czwartych - III miejsce - Lena Sasin kl. IVd.

Serdecznie  gratulujemy naszym Artystom i wszystkim Uczestnikom!

• Konkurs fotograficzny ,,Moja kolorowa gmina Pruszcz Gdański"

• Nasza gmina obchodzi w tym roku jubileusz 50-lecia istnienia. Z tej okazji w imieniu Wójt Gminy Pruszcz Gdański Pani Magdaleny Kołodziejczak oraz dyrektora OKSiBP Grzegorza Cwalińskiego zapraszamy dzieci z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, który odbędzie się pod hasłem ,,Moja kolorowa gmina Pruszcz Gdański”.

Link do regulaminu: https://tiny.pl/w6b7m

• Informujemy, że lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do oddziałów 6-latków w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rotmance na rok szkolny 2023/2024 zostanie umieszczona 13 kwietnia 2023 r. do godziny 14.00 na tablicy informacyjnej - główne wejście do tzw. „dużej szkoły”.

Rodzice/prawni opiekunowie kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów 6-latków w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rotmance zobowiązani są do potwierdzenia woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia do dnia 27 kwietnia 2023 r.

Oświadczenie_woli_rodzica_dla_kandydatów_zakwalifikowanych.pdf

Następnie komisja rekrutacyjna rozpatrzy wnioski, przyznając punkty za spełnienie kolejnych kryteriów określonych w Regulaminie rekrutacji kandydatów do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rotmance na rok szkolny 2023/2024.

Przypominamy, iż lista kandydatów zakwalifikowanych nie jest równoznaczna z przyjęciem dziecka do oddziału przedszkolnego.

Dnia 28 kwietnia 2023 r. do godz. 14.00 zostanie opublikowana lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.

• Święta Wielkanocne

• Zdrowych, pogodnych
            Świąt Wielkanocnych,
            pełnych spokoju i miłości.
            Radosnego, wiosennego nastroju,
            serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Życzy Społeczność Szkoły Podstawowej
            im. Karola Wojtyły w Rotmance

• Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-IV

• W środę 29 marca br. uczniowie klas I-IV wzięli udział w Szkolnym Konkursie Recytatorskim "Miłość i przyjaźń w poezji polskiej".

Wszyscy uczestnicy przygotowali się bardzo starannie, a ich wystąpienia były na wysokim poziomie. Z każdej grupy wiekowej klas I-IV zostali wybrani reprezentanci naszej szkoły do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie  Recytatorskim w Wiślinie.

Życzymy im powodzenia i gratulujemy wszystkim uczestnikom.

• Obiady za kwiecień 2023 r.

• Wyżywienie przedszkole – 152 zł

Oddziały "0" i klasy I-VIII  – 80 zł

Płatne do czternastego kwietnia 2023 r.

Numer konta: 87 8335 0003 0118 7539 2000 0010