• 18 maja - Urodziny naszego Patrona - Karola Wojtyły

• Wyniki Konkursu Informatycznego Śladami Świętego Jana Pawła II

W naszej szkole urodziny naszego Patrona celebrujemy na wiele sposobów. Liczne wystawy, projekty, prace i konkursy. Wyniki jednego z nich ogłaszamy w dzień urodzin naszego Patrona.

I miejsce Dawid Sobiesiak kl VIC

I miejsce Mateusz Filipkowski VIIIA

II miejsce Wiktor Armatowski VIC

II miejsce Cezary Michalak VIC

III miejsce Adam Sikorski VIIC

III miejsce Szymon Pałaszyński VIIB

III miejsce Alicja Łowicka VIIC

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom !!!

Zachęcamy do odwiedzenia galerii i obejrzenia wszystkich prac naszych uczniów.

• Konkurs Informatyczny Śladami Świętego Jana Pawła II

• Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance zaprasza do udziału w Szkolnym Konkursie Informatycznym

„Śladami Świętego Jana Pawła II”

Koordynatorzy konkursu: Grzegorz Figarski, Sylwia Toryfter

Celem konkursu jest:

• pielęgnowanie pamięci o naszym patronie,
            • rozwijanie kreatywności,
            • propagowanie Informatyki jako kreatywnej formy spędzania wolnego czasu,
            • uwrażliwianie na niezwykłą postawę naszego papieża

Adresaci konkursu:

• Uczniowie klas IV-V
            • Uczniowie klas VI-VIII

Regulamin konkursu:

1. Konkurs polega na wykonaniu projektu 3D (program komputerowy tinkercad) związanego z Janem Pawłem II. Można zaprojektować postać naszego patrona lub przedmioty związane z jego życiem i posługą kapłańską (np.: czapka piuska, pierścień, pastorał, klucze piotrowe, infuła, paliusz).
            2. Dostarczone prace nie mogą naruszać praw autorskich i dóbr osobistych osób trzecich.
            3. Każdy uczestnik ma prawo zgłosić tylko 1 projekt.
            4. Prace konkursowe mają zostać wykonane w programie komputerowym tinkercad, na specjalnie założonym do konkursu koncie, link do zajęć konkursowych i pseudonim uczniowie otrzymają od swoich nauczycieli informatyki.
            5. Prace można wykonywać do, kategoria kl 6-8, 17 maja 2023 roku, kategoria kl 4-5 do 15 czerwca 2023 roku.
            6. Żeby potwierdzić zgłoszenie pracy do konkursu należy donieść do nauczycieli informatyki oświadczenie, podpisane przez opiekuna prawnego dziecka -  autora projektu. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu.
            7. Prace wykonane  po terminie nie podlegają ocenie.
            8. Z chwilą doręczenia projektu (pracy konkursowej) Organizatorowi, Organizator nabywa licencję niewyłączną upoważniającą Organizatora do nieodpłatnego korzystania z majątkowych praw autorskich do pracy konkursowej na następujących polach eksploatacji:

a) publiczne udostępnianie projektu w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym - udostępnianie na stronie internetowej Organizatora oraz stronie Facebook,

b) wystawienia wydrukowanego projektu w ramach wystawy pokonkursowej w siedzibie Organizatora.

1. Organizator udostępniając projekt, zgodnie ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, umieści pod projektem imię oraz nazwisko autora.

Wyłonienie zwycięzców:

1. Oceny projektów dokona jury powołane przez organizatora. Decyzje jury są ostateczne.
            2. Zwycięzcy, kategoria klasy VI-VIII zostaną wyłonieni 18 maja 2023 roku, dzień urodzin Karola Wojtyły, kategoria klasy IV-V 16 czerwca 2023 roku.
            3. Lista prac zostanie umieszczona na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. K. Wojtyły w Rotmance.
            4. Organizator zapewnia sobie prawo do bezpłatnego publikowania zdjęć na stronie internetowej Organizatora konkursu.
            5. Zdjęcia wraz z podpisanym oświadczeniem opiekuna prawnego oznacza akceptację warunków  konkursu i regulaminu.

Nagrody

1. Autorzy trzech najlepszych prac w każdej kategorii klas 4-5 oraz klas 6-8 otrzymają nagrody książkowe i wydrukowany projekt 3D.

Załącznik nr 1 do Regulaminu Szkolnego Konkursu Informatycznego  „Śladami Świętego Jana Pawła II”.

Formularz_zgody_Szkolny_Konkurs_Informatyczny(1).pdf

• Obiady za maj 2023 r.

• Wyżywienie przedszkole – 160 zł

Oddziały "0" i klasy I-VIII  – 100 zł

Płatne do czternastego maja 2023 r.

Numer konta: 87 8335 0003 0118 7539 2000 0010