• Rekrutacja kandydatów do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rotmance

• Informujemy, że lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do oddziałów 6-latków w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rotmance na rok szkolny 2024/2025 została umieszczona na tablicy informacyjnej - główne wejście do tzw. „dużej szkoły”.

Rodzice/prawni opiekunowie kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów 6-latków
            w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rotmance zobowiązani są do potwierdzenia woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia do dnia 11 kwietnia 2024 r.

Oswiadczenie_woli_rodzica.pdf

Następnie komisja rekrutacyjna rozpatrzy wnioski, przyznając punkty za spełnienie kolejnych kryteriów określonych w Regulaminie rekrutacji kandydatów do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rotmance na rok szkolny 2024/2025.

Przypominamy, iż lista kandydatów zakwalifikowanych nie jest równoznaczna
            z przyjęciem dziecka do oddziału przedszkolnego.

Dnia 15 kwietnia 2024 r. do godz. 14.00 zostanie opublikowana lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.

• Dokumenty rekrutacyjne - klasa pierwsza w roku szkolnym 2024/2025

• Zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025

dzieci zamieszkałych w obwodzie

Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rotmance

Kandydaci do klasy pierwszej zamieszkujący w obwodzie szkoły, przyjmowani są z urzędu na podstawie zgłoszenia rodziców/prawnych opiekunów w terminie od 08 kwietnia 2024 r. do 15 maja 2024 r.

Karta zgłoszenia oraz oświadczenie o miejscu zamieszkania:

Zgloszenie_do_klasy_pierwszej_SP_2024.pdf

Oswiadczenie_o_miejscu_zamieszkania.pdf

Do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025 może być przyjęte dziecko, które:

1) w roku 2024 kończy 7 lat (urodzone w 2017 r.),

2) w roku 2024 kończy 6 lat (urodzone w roku 2018) i korzysta z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024 albo posiada opinię o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej, wydaną przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną.

Obwód Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rotmance obejmuje miejscowości: Rotmanka oraz Juszkowo ulice: Konwaliowa, Sasankowa, Jagodowa.

Dotyczy dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły

Jeżeli szkoła będzie dysponowała wolnymi miejscami, kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego.

Informacje dot. postępowania rekrutacyjnego podane będą w późniejszym terminie.