• Wieczór Kolęd w naszej szkole

Dzięki Państwa ofiarności zebraliśmy 12 140 zł (w tym talon na 500 zł przekazany przez ETER-MED ze Straszyna).

Za nami moc wrażeń, wzruszające koncerty chórów, zespołów muzycznych oraz indywidualnych wykonawców. Towarzyszyła nam świąteczna atmosfera, pełna życzliwości i radości z niesienia pomocy.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, dzięki którym mogliśmy przeżyć piękne chwile.

Szczególne podziękowania kierujemy do artystów:

Chóru Soli Deo pod dyrekcją Pana Waldemara Bączyka, Zespołu Gaudete, Zespołu Wypas Band, Zespołu WSNT, Chóru Nauczycieli i Uczniów oraz Zespołu uczniów klas I-III "Z muzyka przez świat". Dziękujemy również indywidualnym wykonawcom: Zosi Licznerskiej, Orynie Malaninie, Magdalenie Torończak, Mateuszowi Kontowiczowi i Antoniemu Zagańczykowi.

Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich z Rotmanki oraz Rodzicom naszych uczniów za piękne ozdoby i słodkości. Pani Izie Nowak za piękne tatuaże i dobrą zabawę, Pani Lucynie Lewandowskiej za zajęcia twórcze dla najmłodszych.

Podziękowania dla pracownikom szkoły, bez których impreza nie odbyłaby się. Brawo dla wychowawców świetlicy szkolnej za wyjątkowe zaangażowanie, nauczycieli wychowania fizycznego za organizację kiermaszu ubrań. Dziękujemy również naszej kochanej młodzieży za pomoc i okazaną empatię.

Szczególne podziękowania kierujemy do Wszystkich Państwa obecnych podczas kolędowania.

• Obiady za miesiąc grudzień 2022 r.

• Wyżywienie przedszkole – 168 zł

Oddziały „0” i klasy I-III – 80 zł

Klasy IV-VIII  – 75 zł

Płatne do 14-go grudnia 2022 r.

Numer konta: 87 8335 0003 0118 7539 2000 0010

Z uwagi na indywidualne nadpłaty wynikające z absencji uczniów,
            Pani Intendent prosi o kontakt telefoniczny: (58 682 13 17 wew. 30).

• Opieka stomatologiczna

UWAGA

Od 1 grudnia br. Gabinet Stomatologiczny Pani dr Mirosławy Skorek został przeniesiony z ulicy Al. ks. J. Waląga 3/1A  na ulicę Widokową 6 w Pruszczu Gdańskim. Warunki umowy na usługi stomatologiczne dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia podpisane z Gminą Pruszcz Gdański, refundowane przez NFZ,  nie ulegają zmianie. Numer telefonu do rejestracji pozostaje bez zmian.

• Szkolny Konkurs Językowo-Plastyczny

ZASADY

• Zadaniem konkursowym jest przygotowanie kartki świątecznej. Okładka poza elementami dekoracyjnymi powinna zawierać element językowy (np. cytat, nagłówek, hasło typu Merry Christmas), zaś w środku życzenia świąteczne w języku angielskim.

• Technika prac jest dowolna (np. malarstwo, rysunek, grafika, praca przestrzenna).

• Format pracy: A5 (kartka A4 złożona na pół włożona w koszulkę)

TERMIN SKŁADANIA PRAC

• Prace proszę włożyć do koszulki z osobną karteczką – imię, nazwisko i klasa autora

i dostarczyć do sali nr 14 do czwartku 08.12.2022r. do godz. 15:10

• Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody oraz dyplomy.

Przekazane prace nie podlegają zwrotowi. Prawa autorskie oraz wszystkie zgłoszone do konkursu prace przechodzą na własność organizatora. Prace przedstawione niezgodnie z regulaminem nie będą oceniane. Prace będzie można nabyć za symboliczny datek w akcji charytatywnej 13.12.2022 wraz z innymi ozdobami świątecznymi przygotowanymi przez uczniów naszej szkoły.

Regulamin konkursu:

Regulamin_Christmas_Card.pdf