Wydarzenia Samorząd Uczniowski Skład Samorządu Dokumenty Samorządu Poczet Sztandarowy Projekty Edukacyjne Sprawozdanie SU 2016/2017 Tekstowa podstrona

Wydarzenia Samorząd Uczniowski

Dzień Ciasta

26 października Sekcja Dni Tematycznych SU zorganizowała i przeprowadziła Dzień Ciasta połączony z konkursem na najsmaczniejsze i najładniejsze ciasto. Zebrane w tym dniu fundusze zasiliły budżet SU (przeznaczenie artykuły biurowe oraz nagrody w konkursach organizowanych przez SU).

Dzień Spódnicy

Dnia 30 października 2017 roku odbył się Dzień Spódnicy. Tego dnia uczniowie ubierali spódnice , ktore podlegały ocenie na najładniejszą.

Dzień Misia

Dnia 21 listopada 2017r. w naszej szkole odbył się Dzień Misia przygotowanu przez Samorząd Uczniowski z atrakcjami dla klas najmłodszych i certfikatami Misiowymi. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do galerii.

Mikołajki

Z okazji Mikołajek - Mikołaj i Śnieżynki odwiedzili uczniów klas 0 -III SP  rozdając prezenty i częstując wszystkich uczniów słodyczami.

Dzień Elvisa Presleya

Dnia 08 stycznia odbył się Dzień Elvisa Presleya z konkursem na najbardziej oryginalne przebranie.

Dyskoteki szkolne

Sekcja Muzyczna SU zorganizowała i przeprowadziła dwie dyskoteki szkolne z okazji Andrzejek i karnawału z licznymi konkursami  tanecznymi, na przebranie i konkurs na najlepszego DJ.

"Karolek"

Sekcja tematyczna gazetki szkolnej SU  "Karolek" zebrała materiały i wydała dwa numery świąteczne gazetki dotyczące Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych, spraw bieżących dotyczących szkoły, wydażeń kulturalnych, przepisów kulinarnych i żartów sytuacyjnych.

• Szkoła Podstawowa w Rotmance
    Al Piłsudskiego 37