Wydarzenia Samorząd Uczniowski Skład Samorządu Dokumenty Samorządu Poczet Sztandarowy Projekty Edukacyjne Sprawozdanie SU Wolontariat Biblioteka - strefa szkolnego recenzenta ;) Wydarzenia Samorząd Uczniowski 2018/19 Wielki Maraton Czytelniczy 2019/2020

WOLONTARIAT

Szkoła Podstawowa

-uczeń Szkoły Podstawowej może rozpocząć wolontariat w klasie 7 i kończy w klasie 8 Szkoły Podstawowej.

- uczeń ma obowiązek wykonania 48 godz. wolontariatu.

Godziny te można podzielić na:

klasę 7: 24h

klasę 8: 24h

Uczeń po każdym wolontariacie powinnien otrzymać zaświadczenie. W zaświadczeniu powinna znajdować się ilość godzin, podpis osoby dorosłej, u której realizowany był wolontariat oraz pieczątka danej instytucji.

Gimnazjum

-uczeń Gimnazjum rozpoczyna wolontariat w klasie I Gimnazjum i kończy w klasie III.

-uczeń ma obowiązek wykonania 72 godz wolontariatu.

Godziny te można podzielić na:

klasę I: 24h

klasę II: 24h

klasę III: 24h

POMAGAJMY, dobro zawsze wraca!

opiekun szkolnego wolontariatu w Szkole Podstawowej im Karola Wojtyły

Łukasz Pikus