Wydarzenia 4 Latki Wydarzenia 5 Latki Przedszkole-Nauczyciele Wydarzenia Zerówka Wydarzenia Świetlica Świetlica-Nauczyciele Wydarzenia Nauczanie Początkowe Warsztaty Plastyczne

Warsztaty Plastyczne

Witam Rodziców uczniów uczęszczających na zajęcia warsztatów plastycznych  w klasach 1-3.

Obecna sytuacja nie pozwala mi na spotykanie się z moimi podopiecznymi i kontynuowanie rozpoczętych projektów plastycznych. Postanowiłam ten czas wykorzystać na uporządkowanie gromadzonej przeze mnie od początku roku szkolnego dokumentacji fotograficznej z prowadzonych przeze mnie zajęć. Podzielę się z Państwem zarówno zdjęciami/migawkami z zajęć  w pracowni ale przede wszystkim z godnymi podziwu efektami tejże pracy (niejednokrotnie jako wynik  kilku spotkań na zajęciach). Prace dzieci w postaci obrazków/ obrazów indywidualnych ale czasami też i grupowych można podziwiać oprawione w ramy na naszych szkolnych korytarzach jak i na ścianach stołówki. Rozwieszam je też systematycznie na dwóch przeznaczonych do tego celu tablicach, dekoruję nimi okna,  parapety lub są one dekoracją pracowni. Nadmienię przy okazji, że wszystkie prace dzieci trafią do Państwa na koniec roku szkolnego bądź przykładem zeszłego roku wybrane prace będzie można wykupić podczas akcji charytatywnej organizowanej w naszej szkole dnia 1 czerwca.

Prowadzonym przeze mnie zajęciom warsztatowym towarzyszą organizowane przeze mnie także konkursy plastyczne (zarówno na szczeblu szkolnym jak i gminnym). Regularnie staram się też uatrakcyjniać dzieciom przerwy organizując dla nich tzw. "rysownanie na przerwie". Powstałe na dany temat obrazki również uczestniczą w konkursach. Tu wyboru najciekawszych prac dokunują same dzieci w drodze głosowania.  Dokumentację z wszystkich konkursów plastycznych załączę w kolejnym linku. Tymczasem zapraszam do oglądania zdjęć dzieci podczas pracy i zdjęć efektów ich pracy.  Lucyna Lewandowska