Wydarzenia 4 Latki Wydarzenia 5 Latki Wydarzenia "0" Wydarzenia Nauczanie Początkowe Wydarzenia Świetlica Biblioteka Warsztaty Plastyczne Dzwonki

Wydarzenia "0"

Pokaz Eksperymentów

Dzieci z zerówek brały udział w różnych, ciekawych eksperymentach. Z wielką ciekawością przyglądały się jak wybuchają wulkany oraz jak zachowują się różne ciecze gdy się je połączy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych niezwykłych pokazów do naszej galerii.

Klasowe bale karnawałowe

W środę 10 lutego i w piątek 12.02 2021 r. odbyły się klasowe bale karnawałowe w oddziałach 0a, 0b i 0c.

Wychowankowie ubrani w wymarzone przez siebie stroje, bawili się przy dźwiękach najlepszych przebojów dla dzieci, brali udział w różnorodnych konkursach oraz nabierali sił przy poczęstunkach przygotowanych przez rodziców i wychowawców klas.

Przepięknie tańczyli w grupach, w parach jak i pojedynczo.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć upamiętniających te długo wyczekiwane przez dzieci wydarzenia.

„WYMARZONA CHOINKA”

KONKURS PLASTYCZNY

W grudniu 2020 r w oddziale przedszkolnym naszej szkoły odbył się konkurs plastyczny pt. „Wymarzona choinka”. Był on przeznaczony dla dzieci 4-ro, 5-cio i 6- letnich.

Uczestnicy mieli za zadanie wykonać dowolną techniką płaską prace przedstawiające najpiękniejszą choinkę, którą chcieliby mieć w domu.

Na konkurs wpłynęły 43 piękne prace, wykonane kredkami, farbami, pastelami, wyklejane i wycinane z różnych materiałów plastycznych. Zaskakiwały pomysłowością, oryginalnością oraz  sposobem wykonania.

Najliczniej w konkursie wzięły udział dzieci z grupy pięciolatków oraz  sześciolatków.

Czołowe miejsca zajęli:

I miejsce: Natalia Kozaryna - grupa 0a,

Oliwia Wenta – 5-latki,

Antoni Czajka grupa - 0a,

II miejsce: Helena Dokupil – 0c,

Emilia Wandke- 0a,

Oliwia Lisiecka- 0c,

III miejsce: Izabela Nalaskowska – 0a,

Adam Ławnicki – 0a

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do naszej galerii.

Zbliża się koniec 2020 roku.

W oddziałach "0" wiele się wydarzyło.

Zapraszamy na krótkie podsumowanie.

10 listopada 2020 roku wraz z dziećmi z oddziałów przedszkolnych, zerówki obchodziły Święto Niepodległości. Wszyscy odświętnie ubrani, na szkolnym holu, odśpiewali Hymn Państwowy.

W listopadzie uczniowie odwiedzili szkolną bibliotekę. Pani Jola oprowadziła dzieci po wszystkich pomieszczeniach oraz opowiedziała jak wypożycza się książki i przypomniała o zasadach korzystania z biblioteki. Wszyscy uważnie słuchali i obiecali, że wrócą tu nie jeden raz.

Klasy "0" 25 listopada obchodziły Święto Pluszowego Misia.

Do drzwi zapukał niespodziewany gość...

który opowiedział wiele ciekawych historii oraz poczęstował słodką niespodzianką.

Pod koniec listopada 2020 roku dzieci z zerówek bawiły się podczas Andrzejek.

Oprócz wróżb był poczęstunek i duuuużo dobrej zabawy.

Mikołajki to dla dzieci szczególny dzień.

Właśnie z tej okazji uczniów klas "0" odwiedził wyjątkowy gość -Święty Mikołaj. Dzieciaczki głośno zaśpiewały świąteczną piosenkę i zostały obdarowane wspaniałymi prezentami.