Statut Szkoły Podstawowej w Rotmance, im. Karola Wojtyły Zasady oceniania Zasady oceniania zachowania Zasady oceniania - nauczanie początkowe PZO kl. IV PZO kl. V PZO kl. VI PZO kl. VII PZO kl. VIII Podręczniki IV-VIII SP Podręczniki I-III SP Regulamin przyznawania stypendiów za wysokie wyniki w nauce + wniosek + informacja RODO Regulamin przyznawania stypendiów za osiągnięcia sportowe + wniosek + informacja RODO Procedury bezpieczeństwa Warunki ubezpieczenia InterRisk 2021/2022 Rezygnacja z ubezpieczenia Wniosek o wypłatę odszkodowania InterRisk Ogólne zasady wynajmu obiektów i pomieszczeń sportowych Regulamin Orlik Karta zgłoszenia-Świetlica Deklaracja woli uczestnictwa w zajęciach religii, etyki Obiady Regulamin wycieczek Regulamin nagrody "KAROL" + wniosek Dowozy uczniów 2021/2022 Nauczyciele, Wychowawcy w roku szkolnym 2021/22 Opieka zdrowotna, opieka stomatologiczna Deklaracja Dostępności Kalendarz roku szkolnego 2021/22 Szkolny zestaw programów nauczania w roku szkolnym 2021/22 Koła zainteresowań, zajęcia dodatkowe Konkursy i zawody sportowe w roku szkolnym 2021/2022

Ważne Dokumenty

Koła zainteresowań, zajęcia dodatkowe

Chór dziecięcy dla klas 1-3 – p. J. Pestka-Mierzwa środa 15.15-16.00

Koło polonistyczne kl. 8b – p. M. Antuszewicz środa 14.15 – 15.00

Koło matematyczne – p. D. Golańska piątek 7.40 – 8.25

Koło polonistyczne – p. M. Kiciak poniedziałek 14.20-15.05

Koło żywego słowa z elementami debaty oksfordzkiej – p. A. Maruszak środa 7.40 – 8.25

Koło polonistyczne kl. 8a – p. S. Madeja czwartek 7.40 – 8.25

Koło polonistyczne – p. S. Tarnowska kl. 8c piątek 7.40 – 8.25

Koło teatralne – p. D. Rogowicz poniedziałek 7.40 – 8.25

Koło teatralne – p. M. Antuszewicz środa 7.40 – 8.25

Pierwsza pomoc przedmedyczna – p. M. Tułowiecki piątek 15.15-16.00

SKS – p. A. Sarna wtorek 15.15 – 16.00

SKS – p. M. Tomczyk wtorek 14.30-16.30

Warsztaty plastyczne dla klas 1-3 p. L. Lewandowska od pon. do piątku zgodnie z planem klas

Zajęcia rekreacyjno-sportowe – p. M. Gotartowski           

Wtorek 15:00 - 15:45 Koszykówka Grupa B            

15:45 - 17:15 Koszykówka Grupa A  

Środa 16:00 - 16:45 Koszykówka Grupa B   

16:00 - 16:45 Koszykówka Grupa B  

Czwartek 16:45 - 18:15 Koszykówka - Grupa A       

16:45 - 18:15 Koszykówka Grupa A  

Zajęcia rekreacyjno-sportowe JUDO – p. S. Tałach - wtorki i czwartki zgodnie z planem klas 1-3

Zajęcia rekreacyjno-sportowe na basenie – p. M. Myślak wtorek 14.30-16.30               

Zajęcia artystyczne – Koło fletowe – p. J. Lewarska piątek 7.40 – 8.25

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły
    Rotmanka, al. Piłsudskiego 37, 83-010 Straszyn
  • (+58) 682 13 17 Fax. (+58) 683 08 50 mobil 500 293 450

Galeria zdjęć