- Statut Szkoły Podstawowej w Rotmance, im. Karola Wojtyły
- Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem
- Wewnątrzszkolne Zasady Oceniania
- Zasady oceniania zachowania
- Zasady oceniania - nauczanie początkowe
- PZO kl. IV
- PZO kl. V
- PZO kl. VI
- PZO kl. VII
- PZO kl. VIII
- Podręczniki IV-VIII SP
- Podręczniki I-III SP
- Regulamin przyznawania stypendiów za wysokie wyniki w nauce + wniosek + informacja RODO
- Regulamin przyznawania stypendiów za osiągnięcia sportowe + wniosek + informacja RODO
- Zasady wynajmu obiektów sportowych i pomieszczeń szkolnych
- Regulamin Orlik
- Karta zgłoszenia-Świetlica
- Deklaracja woli uczestnictwa w zajęciach religii, etyki
- Obiady
- Regulamin wycieczek
- Regulamin nagrody im. Karola Wojtyły + wniosek
- Dowozy uczniów 2023/2024
- Nauczyciele, Wychowawcy w roku szkolnym 2023/2024
- Opieka zdrowotna, opieka stomatologiczna
- Deklaracja Dostępności
- Kalendarz roku szkolnego 2023/2024
- Szkolny zestaw programów nauczania oraz programów wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2023/24
- Koła zainteresowań, zajęcia dodatkowe
- Kalendarz imprez i konkursów w roku szkolnym 2023/2024
- Regulamin opłat - przedszkole
- Rezygnacja z zajęć wychowania do życia w rodzinie
- Epuap
- Laboratoria przyszłości
- Konsultacje nauczycieli dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2023/24
- Harmonogram spotkań z Rodzicami w roku szkolnym 2023/2024
- Zamówienia Publiczne
- Skargi i wnioski
Nauczyciele, Wychowawcy w roku szkolnym 2023/2024
Dyrektor
Iwona Tanewska
Wicedyrektor
Aleksandra Białk
Joanna Graczyk
Przedszkole
Julia Dunajska – 4 latki
Beata Leszczyńska - 5 latki
Zerówki
Karolina Chmulak - wychowawca 0A
Ewa Piotrowicz - wychowawca 0B
Marzena Leszczyńska – wychowawca 0C
Nauczanie początkowe
Małgorzata Brzezińska -wychowawca 1A
Ewa Dziedzic Lelątko – wychowawca 1B
Anna Walkusz – wychowawca 1C
Iwona Golańska - wychowawca 1D
Renata Kiełbasa - wychowawca 2A
Ewelina Jost- wychowawca 2B
Dorota Ptach- wychowawca 2C
Kamila Dunajska – wychowawca 2D
Joanna Krzyszczak – wychowawca 3A
Iwona Goczewska – wychowawca 3B
Izabela Rydzińska - wychowawca 3C
Alicja Karwańska-Tys - wychowawca 3D
Patrycja Mrożek–Jarmuż
Lucyna Lewandowska
Joanna Pestka-Mierzwa
Marzena Różańska
Beata Kozłowska
Nauczyciele wspomagający
Elwira Abramowicz
Katarzyna Dembska
Elżbieta Kłosek
Ewa Wojtas
Język polski
Małgorzata Antuszewicz - wychowawca 6A
Danuta Rogowicz - wychowawca 6B, 8A
Sylwia Tarnowska - wychowawca 4D
Małgorzata Kiciak - wychowawca 8B
Aleksandra Madeja - wychowawca 5B
Aleksandra Maruszak - wychowawca 4C
Język angielski
Magdalena Krasowska – Żmurko -wychowawca 4A
Anna Kloska – wychowawca 5D
Bogusława Mikołajczyk-Piasecka - wychowawca 7B
Anna Przytarska - wychowawca 7C
Natalia Warpas-Czapiewska - wychowawca 4B
Język niemiecki
Mariola Brysk
Łukasz Pikus
Historia
Agnieszka Madalińska – wychowawca 5C
Monika Szumiłowska
Wiedza o społeczeństwie
Monika Szumiłowska
Matematyka
Anna Wolender Bartczak - wychowawca 8C
Dorota Podraza -
Sylwia Tucewicz – Kuryło – wychowawca 5A
Anna Wadowska
Renata Wolender
Fizyka
Anna Wolender Bartczak
Chemia
Dorota Podraza
Geografia
Lidia Rybak - wychowawca 7A
Biologia
Lucyna Kozłowska
Przyroda
Lucyna Kozłowska
Lidia Rybak
Informatyka
Grzegorz Figarski
Sylwia Toryfter
Muzyka
Jolanta Lewarska - wychowawca 6C
Plastyka
Ewa Hać
Technika
Grzegorz Figarski
Religia
Ksiądz Marcin Moszczyński
Marzena Różańska
Beata Kozłowska
Wychowanie fizyczne
Angelika Dobrzeniecka
Agnieszka Kawecka
Marzena Myślak
Małgorzata Nawrocka
Aneta Sarna
Joanna Soboczyńska
Karol Skwirowski
Mariola Tomczyk
Edukacja dla bezpieczeństwa
Marek Tułowiecki
Pedagog szkolny
Hanna Piotrowska
Pedagog specjalny
Alicja Zachara
Psycholog szkolny
Małgorzata Dąbrowska
Gabriela Cieślukowska
Terapia pedagogiczna
Katarzyna Kujałowicz
Logopeda
Anna Hawryszczak
Biblioteka
Hanna Giziewska
Agnieszka Madalińska
Joanna Soboczyńska
Nauczyciele świetlicy
Izabela Dobroczek-kierownik świetlicy
Maja Bliszczyk
Mariola Brysk
Angelika Dobrzeniecka
Karolina Hetmańska
Mateusz Modrzejewski
Anna Lewandowska
Joanna Pestka-Mierzwa
Łukasz Pikus