• Stypendia za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

• Z przyjemnością informujemy, iż przyznane zostały stypendia za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.

Za wysokie wyniki w nauce wyróżniono:

1. Rozalię Nierzwicką,
            2. Mateusza Filipkowskiego,
            3. Szymona Filipkowskiego.

Za wyjątkowe osiągnięcia sportowe wyróżniono:

1. Marię Sulimę,
            2. Dawida Blaszyńskiego,
            3. Jakuba Fąsa.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 25 lutego 2021 r. w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Rotmance o godzinie 14.00.

Serdecznie zapraszamy wyróżnionych Uczniów wraz z Rodzicami.

• Konkurs Walentynkowy rozstrzygnięty!

• W Konkursie Walentynkowym wzięło udział 12 uczniów. Komisja w składzie: J. Graczyk - wicedyrektor oraz M.Tomczyk, M.Kiciak, Ł. Pikus - opiekunowie Samorządu Ucznowskiego, przyznała następujące miejsca w poszczególnych kategoriach konkursowych:

Klasy 4 - 6

1. miejsce - Damian Rybiński

2. miejsce - Zofia Drózd

3. miejsce- Maria Sulima

Klasy 7 - 8

1. miejsce - Stanisław Drózd

2. miejsce - Julia Toryfter

3. miejsce - Ignacy Uruski

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

• Walentynka Dla Hospicjum

• Dzisiaj w naszej szkole mieliśmy walentynkowy dzień. Były życzenia i miłe słowa. Były uściski, choć na odległość.

Kochani Uczniowie, miłego Walentego!!!!!

Z okazji tego święta uczniowie naszj szkoły przygotowali piekne walentynki w ramach akcji zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski  "Walentynka Dla Hospicjum".

Walentynki.pdf

• SZKOLNA AKCJA "WALENTYNKA DLA HOSPICJUM"

• UWAGA  Uczniowie klas IV-VIII  !!!!!!!!!!!!

przyłączcie się do akcji Samorządu Uczniowskiego i przygotujcie serce walentynkowe dla Dziecięcego Hospicjum "Pomorze Dzieciom".

• Co zrobić? Walentynkę w programie komputerowym lub wykonaną (bardzo estetycznie) walentynkę papierową - technika dowolna. Pamiętaj, że zdjęcie walentynki musi mieć estetyczne tło.
            • Co napisać na walentynce?  dla kogo.... od kogo...... + możesz dodać coś od siebie
            • Gdzie wysłać? Na adres Samorządu Uczniowskiego: mml.rotmanka2004@op.pl  (w temacie wpisz WALENTYNKA DLA HOSPICJUM + SWOJE NAZWISKO i  KLASĘ). My przekażemy wszystkie walentynki adresatowi.
            • Do kiedy wysłać? do 12 lutego (do godziny 12.00)
            • Co otrzymasz za udział w akcji? 4 godziny w ramach wolontariatu
            • Każdy wykonuje tylko jedną walentynkę.

Liczymy na Was :)

• Komunikat w sprawie rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

• Działając na podstawie §11baa ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. poz. 493 z późń. zm.) przedstawiam Zarządzenie oraz terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów, na semestr pierwszy klas I publicznych szkół policealnych, publicznych branżowych szkół II stopnia i publicznych szkół dla dorosłych w województwie pomorskim na rok szkolny 2021/2022 stanowiące załącznik nr 1 do niniejszego zarządzenia oraz terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów na semestr pierwszy klas I publicznych szkół policealnych, publicznych branżowych szkół II stopnia i publicznych szkół dla dorosłych, w których zajęcia dydaktyczno-wychowawcze rozpoczynają się w pierwszym powszednim dniu lutego stanowiące załącznik nr 2 do niniejszego zarządzenia.

Zarządzenie Pomorskiego Kuratora Oświaty nr 7/2021 (pdf 424KB)

załącznik nr 1 (docx 38KB)

załącznik nr 2 (docx 33KB)

Terminy postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych oraz harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży ustalił Minister Edukacji i Nauki.

Pomorski Kurator Oświaty

Małgorzata Bielang

Zarządzenie Pomorskiego Kuratora Oświaty nr 7/2021 (scan pdf 444KB)