Wydarzenia Samorząd Uczniowski Skład Samorządu Dokumenty Samorządu Poczet Sztandarowy Projekty Edukacyjne Sprawozdanie SU 2016/2017 Tekstowa podstrona

Wydarzenia Samorząd Uczniowski

Dzień Ciasta

Sekcja Dni Tematycznych SU zorganizowała i przeprowadziła dwukrotnie Dzień Ciasta połączony z konkursem na najsmaczniejsze i najładniejsze ciasto. Zebrane w tym dniu fundusze zasiliły budżet SU (przeznaczenie artykuły biurowe oraz nagrody w konkursach organizowanych przez SU).30 maja 2018 roku odbył się charytatywny Dzień Ciasta, którego celem było wsparcie finansowe potrzebujących.

Dzień Spódnicy

Dnia 30 października 2017 roku odbył się Dzień Spódnicy. Tego dnia uczniowie ubierali spódnice , ktore podlegały ocenie na najładniejszą.

Dzień Misia

Dnia 21 listopada 2017r. w naszej szkole odbył się Dzień Misia przygotowanu           przez Samorząd Uczniowski z atrakcjami dla klas najmłodszych i certyfikatami Misiowymi. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do galerii.

Mikołajki

Z okazji Mikołajek - Mikołaj i Śnieżynki odwiedzili uczniów klas 0 -III SP  rozdając prezenty i częstując wszystkich uczniów słodyczami.

Dzień Elvisa Presleya

Dnia 08 stycznia odbył się Dzień Elvisa Presleya z konkursem na najbardziej oryginalne przebranie.

Dyskoteki szkolne

Sekcja Muzyczna SU zorganizowała i przeprowadziła dwie dyskoteki szkolne z okazji Andrzejek i karnawału z licznymi konkursami  tanecznymi, na przebranie i konkurs na najlepszego DJ.

"Karolek"

Sekcja tematyczna gazetki szkolnej SU  "Karolek" zebrała materiały i wydała trzy numery gazetki ,dotyczące Świąt Bożego Narodzenia ,Świąt Wielkanocnych i Dnia Dziecka, spraw bieżących dotyczących szkoły, wydarzeń kulturalnych, przepisów kulinarnych i żartów sytuacyjnych.

Walentynki

W lutym w naszej szkole obchodziliśmy Święto Zakochanych, czyli "Walentynki". W tym dniu działała poczta Walentynkowa, można było wysłać dla ukochanej osoby życzenia, uściski i  całuski.

Dzień Zamiany Miejsc

Samorząd Uczniowski zorganizował przy współpracy nauczycieli "Dzien Zamiany           Miejsc", podczas którego uczniowie mieli możliwość zastąpienia nauczyciela przy                   prowadzeniu lekcji, a nauczyciele mieli możliwość przypomnienia sobie jak sami byli               uczniami.

Mam Talent

W maju uczniowie SU zorganizowali i przeprowadzili szkolny konkurs "Mam Talent".Licznie zgłoszeni uczniowie rywalizowali w różnych kategoriach konkursowych,tj.: taniec, śpiew, akrobatyka, sport i inne.

Dzień Dziecka

30 maja 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka.Uczniowie z SU.             brali czynny udział w przygotowaniach jak i podczas trwania festynu w czynnościach               organizacyjnych.

• Szkoła Podstawowa w Rotmance
    Al Piłsudskiego 37